Biuro rachunkowe

Informacje o biurze

Rachunkowością przedsiębiorstw zajmujemy się od ponad 10 lat. Nasze bogate doświadczenie zawodowe dało nam możliwość stworzenia profesjonalnego biura rachunkowego, świadczącego usługi księgowe na najwyższym poziomie.

Kompetencje właścicielki potwierdzone są wpisem na listę osób uprawnionych do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i wydaniem certyfikatu księgowego przez Ministra Finansów.

Ponosimy pełną odpowiedzialność za zakres oraz jakość oferowanych usług. Wszystkie czynności wykonywane przez biuro są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej.

Priorytetem dla nas jest spokój Klienta, który istotne kwestie rachunkowe powierzy pod opiekę naszego biura. Dlatego też znaczną wagę przywiązujemy do dostarczania rzetelnych informacji na temat podatków, rachunkowości, które pomagają w podejmowaniu ważnych biznesowych decyzji.

Dla maksymalnego komfortu naszych Klientów dzięki pełnomocnictwu kontaktujemy się z Urzędem Skarbowym i Inspektoratem ZUS, załatwiając wszystkie niezbędne formalności.

Ponadto, współpracę z Klientami opieramy na właściwym zrozumieniu specyfiki jego działalności, indywidualnie dostosowując się do jego potrzeb.

Nasze biuro rachunkowe prowadzi obsługę firm w oparciu o najnowsze, sprawdzone i zaawansowane oprogramowanie. Gwarantuje ono poprawność i rzetelność dokonywanych operacji oraz bezpieczeństwo przechowywanych danych.

Regularnie bierzemy udział w szkoleniach w celu pogłębiania swojej wiedzy. Mamy również stały dostęp do publikacji i specjalistycznych serwisów informacyjnych. Wszystko po to, by usługi świadczone przez nasze biuro rachunkowe były na najwyższym poziomie.

Nasza firma otacza Klienta opieką na każdym etapie działalności. Sprawia, że czuje się on bezpiecznie w swoim biznesie.